Galeria

Zobacz także

Compulite

Firma Compulite Systems Ltd to prekursor i lider w cyfrowych systemach sterowania oświetleniem, wiodący producent konsolet sterujących i regulatorów światła do branży oświetlenia.

Seria Vector

Konsolety serii Vector to konstrukcje oparte na sieci Ethernet oraz systemie Windows XP Embedded. Daje to znakomitą funkcjonalność, elastyczność i rozszerzalność systemu.

Vector Ultra Violet

Modele Violet w serii Vector wykorzystują najnowsze zminiaturyzowane podzespoły. Ultra Violet jest wyższą wersją z wbudowanym dodatkowym ekranem.

Vector Red

Vector Red jest pierwszym, największym modelem z serii przeznaczonym do najbardziej rozbudowanych systemów sterowania oświetleniem konwencjonalnym i zautomatyzowanym.

Kościół św. Jana w Gdańsku

Rodzaj realizacji:

Miejsce realizacji:

Kościół św. Jana to jeden z najstarszych i najbardziej wartościowych zabytków Gdańska. Jest to piękna gotycka budowla, której historia sięga przynajmniej połowy XIV wieku. Po drugiej wojnie światowej kościół był przez wiele lat odbudowywany, w latach dziewięćdziesiątych zaczęła się jego renowacja.

Obecnie we wnętrzu kościoła św. Jana organizowane są koncerty i przedstawienia teatralne - działa tu Centrum św. Jana, prowadzone przez Nadbałtyckie Centrum Kultury; naprzeciw głównego ołtarza zbudowano scenę. W Centrum można zobaczyć wystawę, posłuchać jazzu lub muzyki klasycznej, obejrzeć przedstawienie o tematyce sakralnej lub gościnny występ Teatru Muzycznego z Gdyni.

Konsoleta Vector

LTT dostarczyło na potrzeby Centrum system sterowania oświetleniem - konsoletę Vector UltraViolet firmy Compulite. Jest to niewielka, przenośna konsoleta, która doskonale nadaje się do tego typu obiektu. Kiedy nie jest używana, można ją łatwo schować; małe wymiary pozwalają też orzstawić ją w dowolnym punkcie obiektu.