Realizacje

Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało całość technologii scenicznej w przebudowanym i zmodernizowanym Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu.

Filharmonia Kaszubska w Wejherowie

Firma LTT brała udział w realizacji kompletnego systemu oświetlenia Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie, gdzie oprócz urządzeń oświetleniowych dostarczyła także system sterowania.

Centrum Promocji Mody, Łódź

LTT zainstalowało system oświetleniowo-multimedialny w Centrum Promocji Mody łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Nowa siedziba NOSPR, Katowice

LTT odpowiada za wykonanie całości technologii scenicznej w nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Opera i Filharmonia Podlaska

W Białymstoku powstał jeden z największych obiektów kulturalnych w Polsce. Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało w nim całość technologii scenicznych.

Teatr Kwadrat w Warszawie

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego od lat zaopatruje się w oświetlenie i systemy sterujące w firmie LTT. Remont i modernizacja z 2016 roku to również nowa sieć sterowania na bazie sieci Ethernet.

MA dot2 w studiach Polsatu

Telewizja Polsat jest pierwszym w Polsce użytkownikiem systemu MA dot2. Dostarczyliśmy zestawy dot2 na potrzeby sterowania oświetleniem w dwóch studiach telewizyjnych.

Narodowy Instytut Audiowizualny

Firma LTT brała udział w modernizacji Sali Wielofunkcyjnej w budynku "A" Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy tam oświetlenie, wraz ze sterowaniem, oraz mechanikę sceniczną.

Kościół św. Jana w Gdańsku

LTT dostarczyło przenośną konsoletę oświetleniową dla Centrum św. Jana w Gdańsku.

TVP SA w Warszawie – nowe studia

W 2009 roku LTT wykonało dostarczyło i zamontowało dla TVP wyposażenie techniczne i system sterowania oświetleniem w dwóch nowych studiach.

TVP SA w Warszawie - studia na Woronicza

Instalacja w 2006-2007 r. nowego systemu sterowania w studiach TVP to największa tego typu realizacja w Polsce i kolejny ważny krok w rozwoju firmy LTT.

Opera Wrocławska

W 2004 r. LTT dostarczyło i wdrożyło kompletny system oświetlenia technologicznego sceny i projekcji multimedialnych w Operze Wrocławskiej.

TVP Info

W 2007 roku LTT uruchomiło dla TVP Info system oświetlenia studia, scenografii (oparty na naświetlaczach LED) oraz system sterowania oświetleniem.

Opera Krakowska

Konsorcjum technologiczne, którego liderem było LTT, wykonało w 2008 r. projekt i realizację technologii scenicznych dla nowego budynku Opery Krakowskiej.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie

LTT dostarczyło Ośrodkowi kompletny park oświetleniowy i system sterowania oświetleniem.

Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze

Firma LTT zainstalowała w Teatrze m.in. system sterowania oświetleniem oparty na konsolecie grandMA2 i park oświetleniowy.

Teatr Roma w Warszawie

Firma LTT już od 2000 roku systematycznie dostarcza dla warszawskiego Teatru Muzycznego Roma wyposażenie oświetleniowe i sterujące.

Konsolety grandMA2 dla Transcolor

LTT dostarczyło firmie rentalowej Transcolor, znanej między innymi ze współpracy przy wielu programach telewizji TVN, cztery konsolety grandMA2 firmy MA Lighting.

Teatr Kamienica w Warszawie

Firma LTT dostarczyła dla Teatru Kamienica kompletny park oświetleniowy, w tym regulatory, system sterowania oraz reflektory klasyczne i inteligentne.

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

W latach 2010 i 2011 LTT przeprowadziło realizacje w zabytkowych budynkach SCEK-u na warszawskim Starym Mieście.

Teatr Muzyczny w Gdyni

W 2008 roku LTT dostarczyło i wdrożyło w Teatrze Muzycznym w Gdyni system sterowania oświetleniem teatralnym działający w standardzie Ethernet/DMX.

Hala Ludowa we Wrocławiu

W latach 1996 i 1997 LTT dostarczyło oraz uruchomiło we wrocławskiej Hali Ludowej system sterowania oświetleniem.